دهانه شیراز استان فارس زمین لرزه بزرگی 2 و 6 دهم ریشتر

دهانه: شیراز استان فارس زمین لرزه بزرگی 2 و 6 دهم ریشتر مزایجان فارس عمق 10 کیلومتری

گت بلاگز آذربایجان شرقی سپاه سکاندار مبارزه با استکبار

فرمانده سپاه عاشورا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را سکاندار مبارزه با استکبار جهانی دانست.

سپاه سکاندار مبارزه با استکبار

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛غلام عسکر کریمیان امروز در آیین تجلیل از پاسداران نمونه استان گفت: این نهاد انقلابی محکم در برابر دشمن های ایستاده است چراکه مبارزه با استکبار راه آن ها و استمرار راهی است که امام راحل و شهدا ترسیم کردند.
وی با اشاره به تاکید رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر اینکه اکنون در میدان جنگیم، تصریح کرد: سپاه با همه توان در عرصه های امنیتی، نظامی و جنگ نرم در برابر دشمن های ایستاده است.
وی افزود سپاه پاسداران ادامه دهنده راه شهداست و در برهه کنونی به تاسی از مکتب عاشورا در راه دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب اماده جانفشانی است.
فرمانده سپاه عاشورا همچنین در یادواره شهدای شهرستان بستان آباد با اشاره به جایگاه بی نظیر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در تحولات منطقه گفت: عزت و عظمت امروز کشور، مرهون فداکاری های بی نظیر شهدا به خاص در دوران دفاع مقدس و ایستادگی و تلاش همه اقشار مردم دردوران بعد از جنگ است.
سردار کریمیان با اشاره به توطئه های متعدد دشمن های در طول سال های متفاوت از روش تازه دشمن با عنوان پروژه نفوذ یاد کرد وافزود: همه باید درمورد نفوذ دشمن به دستگاه ها وبدنه ارگان ها و نهادهای انقلابی هوشیار باشیم.
وی راه حل پرسشها کشور تلاش جدی و روحیه جهادی و تکیه بر توانمندی های جوانان دانست و گفت: تمرکز بر خارجی ها یک اشتباه راهبردی و بسیار خطرناک جهت کشور و درواقع نادیده گرفتن قدرت و استعداد جوانان ونیروهای داخلی است.
انتهای پیام/خ

واژه های کلیدی: عاشورا | انقلاب | جوانان | انقلابی | سپاه پاسداران | سپاه | سکاندار | مبارزه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog