دهانه شیراز استان فارس زمین لرزه بزرگی 2 و 6 دهم ریشتر

دهانه: شیراز استان فارس زمین لرزه بزرگی 2 و 6 دهم ریشتر مزایجان فارس عمق 10 کیلومتری

گت بلاگز اخبار بین الملل لحن ترامپ شبیه داعش است / صادق خان

شهردار لندن، دونالد ترامپ را به تکرار لحن داعش و افتادن در دام بازی آنها متهم کرد. صادق خان اعتقاد است که رئیس‌جمهوری آمریکا لفاظی گروه تروریستی داعش راجع به در

لحن ترامپ شبیه داعش است / صادق خان

صادق خان: لحن ترامپ شبیه داعش است

عبارات مهم : کارگر

شهردار لندن، دونالد ترامپ را به تکرار لحن داعش و افتادن در دام بازی آنها متهم کرد. صادق خان اعتقاد است که مدیر جمهوری آمریکا لفاظی گروه تروریستی داعش راجع به درگیری تمدن ها را به خود گرفته هست.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه گاردین، صادق خان، شهردار لندن در کنفرانس حزب کارگر گفت او یک “شرکت کننده بی تمایل” در ادامه خصومت میان خودش و دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکاست. ولی صادق خان به وضوح گفت که از اقدام ترامپ جهت اعمال ممنوعیت علیه مسلمانان و ادعای مدیر جمهوری آمریکا مبنی بر این که جهت این سیاستمدار حزب کارگر استثنا قائل خواهد شد، رنجیده شده است است.

لحن ترامپ شبیه داعش است / صادق خان

شهردار لندن گفت: نظر من در جایگاه نخست این است که من استثنا نیستم و دوم اینکه، به حرفی که می زنید فکر کنید آیا که آنچه شما می گویید بی شباهت به آنچه داعش می گوید، نیست. آنها می گویند درگیری تمدن ها وجود دارد، این امکان وجود ندارد که یک مسلمان باشید و یک غربی و غرب از ما متنفر هست. و شما غیر عامدانه وارد بازی آنها شدید و به آنها کمک می کنید.

صادق خان گفت که ممنوعیت مسافرتی مدیر جمهوری آمریکا علیه شماری از کشورهای عمدتا مسلمان “تعبیر نادرست” از دین ارائه می کند. من ساکن غرب هستم ولی یک مسلمان مفتخر هم هستم. کسانی هستند که جهت جدا کردن جوامع تلاش می کنند؛ من به آنها چنین اجازه ای نمی دهم.

شهردار لندن، دونالد ترامپ را به تکرار لحن داعش و افتادن در دام بازی آنها متهم کرد. صادق خان اعتقاد است که رئیس‌جمهوری آمریکا لفاظی گروه تروریستی داعش راجع به در

او همچنین راجع به عملکرد حزب کارگر در انتخابات پارلمانی ماه ژوئن صحبت کرد؛ زمانی که این حزب با کسب ۴۰ درصد از آراء توانست اکثریت پارلمانی ترزا می، نخست وزیر انگلیس را از بین ببرد. صادق خان گفت این نتیجه های به جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر ختم می شود. او گفت حزب کارگر نتوانست پیروز انتخابات شود ولی مسیر حرکت آنها صحیح است و به اعتقاد او، کوربین در مسیر کسب سمت نخست وزیری است.

واژه های کلیدی: کارگر | شهردار | آمریکا | ممنوعیت | مسلمانان | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog