دهانه شیراز استان فارس زمین لرزه بزرگی 2 و 6 دهم ریشتر

دهانه: شیراز استان فارس زمین لرزه بزرگی 2 و 6 دهم ریشتر مزایجان فارس عمق 10 کیلومتری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بسیاری از بازیکنان پیشرفت‌شان را مدیون کی‌روش هستند / جهانبخش

بازیکن تیم ملی با تمجید از نقش و جایگاه کارلوس کی‌روش در فوتبال کشور عزیزمان ایران تاکید کرد که بسیاری از بازیکنان ایرانی موقعیت کنونی و پیشرفت فوتبال خود را مد

بسیاری از بازیکنان پیشرفت‌شان را مدیون کی‌روش هستند / جهانبخش

جهانبخش: بسیاری از بازیکنان پیشرفت ارزش را مدیون کی روش هستند

عبارات مهم : ایران

بازیکن تیم ملی با تمجید از نقش و جایگاه کارلوس کی روش در فوتبال کشور عزیزمان ایران تاکید کرد که بسیاری از بازیکنان ایرانی موقعیت کنونی و پیشرفت فوتبال خود را مدیون کارلوس کی روش هستند.

علیرضا جهانبخش در گفت وگوی اختصاصی با ایسنا ، راجع به نقش و جایگاه کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: کی روش در طی این چند سال نشان داده است که یک مربی توانمند و سطح بالایی هست. او ثابت کرده است که می تواند مربی تغییرات باشد و نشان داده که چگونه می تواند این تغییرات را ایجاد کند.

او افزود: کارلوس کی روش در فوتبال کشور عزیزمان ایران جایگاه بسیار بالایی دارد. بسیاری از بازیکنان فوتبال کشور عزیزمان ایران پیشرفت فوتبال خود را مدیون تلاش های او هستند. کی روش به تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران کمک بسیاری کرده است و عامل تغییرات مهمی در این تیم بوده است.

بسیاری از بازیکنان پیشرفت‌شان را مدیون کی‌روش هستند / جهانبخش

جهانبخش ادامه داد: کارلوس کی روش نظم تیمی و اقتدار به تیم داده است و شرایط متفاوتی نسبت به گذشته ایجاد کرده هست. او در طول سال های حضورش در تیم ملی کشور عزیزمان ایران همواره علاوه بر نظم دهی به تیم تاکتیک و تکنیک های منحصر به فردی را نیز به بازیکنان تیم ملی آموخته هست. او مربی مقتدری است که نظم اولویت کارش است.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ادامه داد: خیلی خوشحالم که با کی روش کار می کنیم. ما ممکن است در راه جام جهانی مشکلاتی داشتیم و بازی های دوستانه ای را از دست دادیم و شاید آمادگی کاملی جهت حضور در جام جهانی نداشتیم ولی کارلوس کی روش با شرایطی که در تیم ملی ایجاد کرد بازیکنان را جهت حضور در جام جهانی آماده کرد. اکنون تیم ملی عالی ترین شرایط را جهت حضور در جام جهانی دارد.

بازیکن تیم ملی با تمجید از نقش و جایگاه کارلوس کی‌روش در فوتبال کشور عزیزمان ایران تاکید کرد که بسیاری از بازیکنان ایرانی موقعیت کنونی و پیشرفت فوتبال خود را مد

وی با اشاره به بازی با مراکش و کسب پیروزی در این دیدار گفت : به عنوان بازیکنان تیم ملی خیلی خوشحال هستیم که توانستیم این پیروزی را کسب کنیم. به هر حال بازی در جام جهانی هر لحظه سخت هست. جلوی اسپانیا و پرتغال نیز تلاش می کنیم بازی های خوبی را ارائه دهیم، می دانیم که کار مشکل است ولی اگر با هم همدل و همراه باشیم قطعا شانس موفقیت خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر تمام تمرکز تیم بر روی بازی با اسپانیا است بازی های این تیم آنالیز شده است است و آماده دیدار با این تیم هستیم.

بسیاری از بازیکنان پیشرفت‌شان را مدیون کی‌روش هستند / جهانبخش

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | بازیکنان | جام جهانی | کارلوس کی روش | علیرضا جهانبخش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog