دهانه شیراز استان فارس زمین لرزه بزرگی 2 و 6 دهم ریشتر

دهانه: شیراز استان فارس زمین لرزه بزرگی 2 و 6 دهم ریشتر مزایجان فارس عمق 10 کیلومتری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند / قلعه‌نویی

سرمربی ذوب آهن گفت: خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند و تیم‌های قدیمی نابود شد.

خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند / قلعه‌نویی

قلعه نویی: خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند

عبارات مهم : ایران

سرمربی ذوب آهن گفت: خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند و تیم های قدیمی نابود شد.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: از همه کسانی که جهت لیگ زحمت کشیدند تقدیر می کنم. سخت ترین بازی ما فرداست. باید با همان اندیشه ای که جلوی تیم ازبکی و پرسپولیس داشتیم جلوی نفت بازی کنیم.

خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند / قلعه‌نویی

او با انتقاد از اوضاع پیش آمده جهت تیم های قدیمی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند و تیم های قدیمی نابود شد. ۱۰ سال اعتراض کردیم و همه به من حمله کردند ولی به حرفم رسیدند. نفت هم از این تیم هاست. تیمی که در عربستان از فوتبال کشور عزیزمان ایران دفاع کرد. آقای افاضلی و دوستان در این تیم زحمت کشیدند. امیدواریم کیفیت زمین جهت بازی فردا مناسب باشد.

سرمربی ذوب آهن راجع به فصل بعد گفت: دوست دارم بمانم چون نهالی کاشته شده است هست. سال دیگر شرایط تفاوت می کند و مسابقه حساس تر خواهد شد. تراکتورسازی و سپاهان نیرومند می شوند و ما به دنبال حفظ و ارتقای جایگاه هستیم. اگر برنامه ما را درخواست کردند می مانیم. کلوب های دیگر که رفتیم و قهرمان کردیم و پولمان را ندادند و رفتیم. ولی ذوب آهن اینطور نبود هست. اگر بمانم با همکاران فعلی کار خواهیم کرد.

سرمربی ذوب آهن گفت: خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند و تیم‌های قدیمی نابود شد.

او راجع به کم کاری بعضی بازیکنان گفت: آدم فکر نمی کند شاگردش کم کاری کند. اتفاقاتی در استقلال افتاد که مردم به آن رسیدند. در ذوب آهن نیز نه اینکه بخواهند عمدی کاری کرده باشند بلکه به لحاظ ذهنی بهم ریخته بودند و بعد از بازی با فولاد فهمیدیم سرباز شدند. احسان پهلوان امسال خیلی خوب کار کرده بود. بزرگی حرفی زد و گفت صداقت تنها امتحانی است که تقلب ندارد. ان هایی که به بزرگراه خاکی زدند حال و روزشان را می بینم. ای کاش این سه بازیکن را هم به ما اعلام می کردند. ولی واقعا یک نیم فصل شرایط آرمانی نداشتند. مردم یک چیزهایی را می دانند. خیلی ها از تختی زیاد مدال آورند ولی تختی به خاطر مظلومیتیش ماندنی شد. این جام ها می آید و می رود.

قلعه نویی راجع به فصل نقل و انتقالات توضیح داد: شاه مهره ما مجموعه ذوب آهن هست. هر بازیکنی که با قلبش بخواهد بماند را باید حفظ کرد. خیلی از مربیان و بازیکنان دوست دارند در استقلال و پرسپولیس باشند. ولی منافع کلوب باید لحاظ شود. بنابراین اگر بازیکنی از کلوب های استقلال و پرسپولیس یا حتی تیم های خارجی پیشنهاد داشته باشد با بررسی منافع کلوب و بازیکن به جمع بندی می رسیم.

او در آخر راجع به تقابل ذوب آهن و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: اجازه بدهید در مورد چیزی که هنوز به آن نرسیده ایم صحبت نکنم. در عوض می خواهم به تاثیرگذاری رشید مظاهری اشاره کنم و بگویم او یکی از عوامل موفقیت ما بود.

خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند / قلعه‌نویی

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | استقلال | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog