دهانه شیراز استان فارس زمین لرزه بزرگی 2 و 6 دهم ریشتر

دهانه: شیراز استان فارس زمین لرزه بزرگی 2 و 6 دهم ریشتر مزایجان فارس عمق 10 کیلومتری

گت بلاگز مازندران غبارروبی مساجد آمل در دهه تکریم

همزمان با ماه مبارک رمضان 400 روحانی و مبلغ دینی به مساجد شهری و روستایی آمل اعزام می شوند.

غبارروبی مساجد آمل در دهه تکریم

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، حجت الاسلام اسماعیل رمضانی رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل درمراسم غبارروبی مساجد آمل دردهه تکریم مساجد که درمسجد امام خمینی آمل برگزارشد گفت:ضرورت دارد از وقت های ارزنده ای همچون ماه مبارک رمضان نهایت استفاده را داشته باشیم تا در مسیر سعادت، معنویت و تعالی حقیقی قرار گیریم.

وی افزود: همزمان با ماه مبارک رمضان 400 روحانی و مبلغ دینی به مساجد شهری و روستایی شهرستان آمل اعزام می شوند.

غبارروبی مساجد آمل در دهه تکریم

حجت الاسلام رمضانی با بیان این که روحانیان اعزام به مناطق آمل از روحانیان بومی و حوزه های علمیه قم و مشهد هستند، گفت: برگزاری نمازهای جماعت، صحبت و سلسله های نشست های دینی و بصیرتی در این ایام صورت می گیرد.

وی افزود: روحانیان می توانند در جهت مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن های کوشا بوده و اثرگذاری ارزشمندی داشته باشند که این ظرفیت بی بدیل می تواند نقشی بزرگ ایفا کند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل گفت: تبلیغ احکام دینی در طول سال صورت می گیرد ولی در ماه رمضان وقت و بستر خوبی جهت گسترش تعالیم و احکام دینی وجود دارد.

وی افزود: در سال اقتصاد مقاومتی، کارآفرین قرار داریم که روحانیان از وقت تبلیغی به منظور تبلیغ شعار سال نهایت استفاده را داشته باشند.

همزمان با ماه مبارک رمضان 400 روحانی و مبلغ دینی به مساجد شهری و روستایی آمل اعزام می شوند.

حجت الاسلام رمضانی گفت: خاص برنامه های انس با قرآن کریم به صورت مستمر در ماه مبارک رمضان و با حضور قاریان برجسته در مساجد شهرستان آمل برگزار می شود.

وی افزود: مساجد آمل آماده برگزاری باشکوه مراسم های معنوی ماه مبارک رمضان است که تلاش و تلاش خود را صورت می دهیم تا این برنامه ها به عالی ترین نحو ممکن انجام شود.

انتهای خبر/ م

واژه های کلیدی: استفاده | ماه رمضان | غبارروبی مساجد | مساجد آمل | دهه تکریم | تبلیغات اسلامی | ماه مبارک رمضان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog